SUPA24
Overig
Overig
Overig
58 890 €
(1 592 € / m²)
Verkoop
2
1
37 m²
Częstochowa

slaapkamer2
vlak37 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Agencja Nieruchomości ARUM prezentuje do sprzedania mieszkanie M-3 położone w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. powierzchnia 37,42 m2, 3 ...

vloer:
3. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Częstochowa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka