SUPA24
Overig
Overig
Overig
179 026 €
(2 325 € / m²)
Verkoop
4
1
77 m²
Częstochowa

slaapkamer4
vlak77 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie M-5! Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą 3 po...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Częstochowa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka