SUPA24
Overig
Overig
Overig
51 872 €
(3 051 € / m²)
Verkoop
1
1
17 m²
Chorzów

slaapkamer1
vlak17 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oferujemy Państwu do sprzedania kawalerkę o pow. 17,98 m 2 w kamienicy na IV kondygnacji w ścisłym centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie ...

vloer:
5. vloer van 5
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Chorzów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NEXT HOUSE

Tomasz Osdarty