SUPA24
Overig
Overig
Overig
34 844 €
(1 394 € / m²)
Verkoop
1
1
25 m²
Chorzów

slaapkamer1
vlak25 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Kawalerka na sprzedaż - Chorzów Batory, ul. Gagarina Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Gagarina 37/28 w dzielnicy Chorzów Batory. Mieszkan...

vloer:
5. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Chorzów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VERITAS

Marek Wąsik