SUPA24
Overig
Overig
Overig
44 497 €
(908 € / m²)
Verkoop
2
1
49 m²
Bytom

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie na sprzedaż - świetna lokalizacja, Stroszek Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,20 m² z dużą piwnicą, położone na niskim p...

vloer:
2. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Bytom
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VERITAS

Marek Wąsik