SUPA24
Overig
Overig
Overig
98 737 €
(2 101 € / m²)
Verkoop
3
1
47 m²
Ogrody, Bydgoszcz

slaapkamer3
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², usytuowane na 2. piętrze bloku na Osiedlu Wyżyny. Nieruchomość jest w doskonałym st...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 456dagen
Bijgewerkt: 444dagen

Plaatsen

Ogrody, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Wiktor Walicki