SUPA24
Overig
Overig
Overig
115 193 €
(2 351 € / m²)
Verkoop
2
1
49 m²
Nad Torem, Bydgoszcz

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NOWA SUPER CENA!!! Atrakcyjna obniżka ceny-nie przegap okazji i umów się na prezentacje już dziś. To idealny moment na zakup mieszkania! Na sprzedaż ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Nad Torem, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Beata Zakrzewska