SUPA24
Overig
Overig
Overig
103 399 €
(2 522 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Mała, Bydgoszcz

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeń...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveVloerOpen leefruimteDouchecabineKeukenapparatuurBeveiligingHouten vloerHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlGeschikt voor huisdierenGemeubileerd

vloer:
1. vloer van 7
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Mała, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński