SUPA24
Overig
Overig
Overig
129 297 €
(2 268 € / m²)
Verkoop
3
1
57 m²
Sandomierska, Bydgoszcz

slaapkamer3
vlak57 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

TYLKO W NASZYM BIURZE! Makler Nieruchomości zaprasza do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57 m² (3 pokoje), zlokalizowanego na pierwszym p...

vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Sandomierska, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Joanna Lewandowska