SUPA24
Overig
Overig
Overig
141 157 €
(2 353 € / m²)
Verkoop
2
1
60 m²
Bocianowo, Bydgoszcz

slaapkamer2
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Biuro Makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, elegancki apartament 2-pokojowy położony w prestiżowym budynku Nordic Tower, w samym centrum Byd...

vloer:
9. vloer van 12
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 21dagen

Plaatsen

Bocianowo, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Mateusz Kaczmarek