SUPA24
Overig
Overig
Overig
164 469 €
(1 848 € / m²)
Verkoop
4
1
89 m²
Kowalska, Bielsko-Biała

slaapkamer4
vlak89 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 89 m² w nowym apartamentowcu z 2024 - Bielsko-Biała, Kamienica. LOKALIZACJA: Apartament znajduje się w nowoczesnym...

vloer:
1. vloer van 1
Leeftijd van het aanbod: 166dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Kowalska, Bielsko-Biała
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Magdalena Chrobak