SUPA24
Overig
Overig
Overig
221 771 €
(2 843 € / m²)
Verkoop
4
1
78 m²
Malowany Dworek, Bielsko-Biała

slaapkamer4
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z widokiem na góry - Bielsko-Biała Powierzchnia: 78,86 m² Liczba pokoi: 4 Lokalizacja: Bielsko-Biała - blisko centru...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 353dagen
Bijgewerkt: 324dagen

Plaatsen

Malowany Dworek, Bielsko-Biała
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Capital Invest

Bogusław Mokwa