Lijst met aanbiedingen
27
27
27
183 663 €
(3 826 € / m²)
Verkoop
1
1
48 m²
Calle 73 Este, San Francisco
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
48 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
A Perfect Apartment In A Prime Location Awaits You Today
A Modern And Furnished Home For Your Life In The City Today
Discover the convenience of livi...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Gemeubileerd
Open leefruimte
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
249dagen
Bijgewerkt:
26dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Calle 73 Este, San Francisco
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.