SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
726 113 €
(2 650 € / m²)
Verkoop
3
2+
274 m²
Avenida 3 K Sur, San Francisco

slaapkamer3
vlak274 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Live in renowned and exclusive Coco del Mar where you will enjoy sunrises and sunsets with ocean views, 275 m2 with 2 spacious bedrooms, 3.5 bathrooms...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 260dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Avenida 3 K Sur, San Francisco
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Panama City