SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
751 234 €
(2 041 € / m²)
Verkoop
3
2+
368 m²
Calle Punta Colón, San Francisco

slaapkamer3
vlak368 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Actualmente alquilado : Se vende alquilado.Cómodo apartamento de 368m2, con vista al mar.Vista al mar, pisos en mármolDiseño del apartamento:Sala come...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 409dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Calle Punta Colón, San Francisco
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Be Panama Real Estate