SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
425 813 €
(1 876 € / m²)
Verkoop
3
2+
227 m²
Avenida Amador, Ancón

slaapkamer3
vlak227 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This incredible oceanview condo on the prestigious Amador Causeway offers a blend of luxury, space, and breathtaking panoramic views. The condo boasts...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteBadNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 235dagen
Bijgewerkt: 13dagen

Plaatsen

Avenida Amador, Ancón
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Panama Sovereign Realty