SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
3 975 000 €
(19 203 € / m²)
Verkoop
5
2+
207 m²
Winklernfeld, Kitzbühel

slaapkamer5
vlak207 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In dieser noblen, neuwertigen Wohnanlage, welche über eine private Zufahrt verfügt und somit absolute Diskretion bietet, befinden sich insgesamt vier ...

Parameters

Gegenereerd door AI

VloerOpen leefruimteHaardHouten vloerHoge plafondsHouten balkenNa de reconstructieNatuurlijk lichtWeergaveTerras

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Winklernfeld, Kitzbühel
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PMI REAL ESTATE GMBH