SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 495 000 €
(11 714 € / m²)
Verkoop
6+
2+
213 m²
Albrecht Dürerstraat, Amsterdam

slaapkamer6+
vlak213 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Albrecht Dürerstraat 7H, 1077 LS Amsterdam

Renovated to a high standard, this state-of-the-art apartment (approx. 213 m2) has a large, sunny back gar...

Parameters

Gegenereerd door AI

VloerOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletHalKeukenapparatuurHaardWasmachineBeveiligingHouten vloerHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Albrecht Dürerstraat, Amsterdam
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Baerz & Co Luxury Homes International