Lijst met aanbiedingen
54
54
54
1 575 000 €
(9 157 € / m²)
Verkoop
6+
2+
172 m²
Droogbak, Amsterdam
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
6+
vlak
172 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Droogbak 7 H, 1013 GE Amsterdam
Fully renovated and luxuriously finished property in a stunning location on the Droogbak. The property is spread acro...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
A - Uiterst voordelig
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
11dagen
Bijgewerkt:
11dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Droogbak, Amsterdam
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.