SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
578 930 €
(4 135 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
140 m²
Caya Baranca

slaapkameratypical
vlak140 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This luxurious condo at Tierra del Sol Resort and Golf Club is located a few feet away from the only 18-hole golf course in Aruba. This condo offers y...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 268dagen
Bijgewerkt: 101dagen

Plaatsen

Caya Baranca
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BHHS Aruba