SUPA24
Balkon; uitzicht
Terras; uitzicht
Huis en omgeving; uitzicht
1 808 723 €
(9 089 € / m²)
Verkoop
3
2+
199 m²
Opština Tivat

slaapkamer3
vlak199 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Area: 199 m2 (114 m2 + 60 m2 terraces + 25 m2 exclusive usage rights area)

Bedrooms: 3

Bathrooms: 2 + 1

Garage space: 1

Three-bedroom penthouse...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteApart toiletGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 70dagen
Bijgewerkt: 70dagen

Plaatsen

Opština Tivat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Montenegro Sotheby's Realty „Luxury Properties“ DOO

Daniil Kletsko