SUPA24
Overig
Overig
Overig
325 194 €
(3 068 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
106 m²
Opština Tivat

slaapkameratypical
vlak106 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaja apartmana u ekskluzivnom kompleksu – Tivat, MarićiNa prodaju luksuzan dvosoban apartman površine 106.33 m² (46.33 m² stambenog prostora + 29 m...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteHouten vloerStoepHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlGeschikt voor huisdierenGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 187dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Opština Tivat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic