SUPA24
Overig
Overig
Overig
214 800 €
(3 159 € / m²)
Verkoop
2
1
68 m²
Opština Kotor

slaapkamer2
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A furnished three-room apartment of 68 m2 is for sale, in the beautiful area of Zlatne Nive, near the historic city of Kotor.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Opština Kotor
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MD Realty

MD Realty