SUPA24
Overig
Overig
Overig
290 000 €
(3 919 € / m²)
Verkoop
2
2+
74 m²
Opština Kotor

slaapkamer2
vlak74 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This apartment in Dobrota with a bay view and a private green terrace - comfortable seaside property for both living and investment.
Spacious 74 m² ap...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 36dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Opština Kotor
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

WestHill Property real estate

WESTHILL PROPERTY