SUPA24
Overig
Overig
Overig
131 140 €
(2 732 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
48 m²
Opština Kotor

slaapkameratypical
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Predstavljamo vam jednosoban stan 58.54m2  u novom stambenom kompleksu u Lastvi Grbaljskoj – idealnoj lokaciji za sve koji traže mir, prirodu i brz pr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 339dagen
Bijgewerkt: 42dagen

Plaatsen

Opština Kotor
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic