SUPA24
Overig
Overig
Overig
126 000 €
(3 706 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
34 m²
Opština Budva

slaapkameratypical
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nekretnine, Crna Gora, BudvaProdaje se  opremljena garsonjera u kompleksu The Old Bakery u Budvi površine 34 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Opština Budva
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic