SUPA24
Overig
Overig
Overig
320 000 €
(3 855 € / m²)
Verkoop
3
2+
83 m²
Cetinjska, Opština Budva

slaapkamer3
vlak83 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

We offer for sale a spacious 3-bedroom apartment with an area of 83 m², located in a prestigious residential complex in the very center Budva, in the ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Cetinjska, Opština Budva
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MD Realty

MD Realty