SUPA24
Overig
Overig
Overig
336 000 €
(4 000 € / m²)
Verkoop
2
1
84 m²
Nova ulica, Opština Budva

slaapkamer2
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

We offer for sale a sunny apartment with 2 bedrooms and a terrace with sea view in Bečići.
The apartment features a functional layout and good natural...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Nova ulica, Opština Budva
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MD Realty

MD Realty