SUPA24
Overig
Overig
Overig
575 000 €
(3 363 € / m²)
Verkoop
4
2+
171 m²
4 Proleterska, Opština Budva

slaapkamer4
vlak171 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A spacious penthouse with panoramic sea views is offered for sale, located on the top, 7th floor of a residential building in Budva.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

4 Proleterska, Opština Budva
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MD Realty

MD Realty