SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
28 800 000 €
(62 609 € / m²)
Verkoop
6+
1
460 m²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

slaapkamer6+
vlak460 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Les Villas del Sole is a luxury boutique residence offering a concierge service & a beautiful rooftop pool. The location is within close walking dista...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Avenue Louis Auréglia, Monaco
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AGENCE LORENZA VON STEIN LUXURY REAL ESTATE MONACO & FRANCE