SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
305 992 €
(3 477 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
88 m²
Avenida Cobá, Tulum

slaapkameratypical
vlak88 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Departamento de 2 Recámaras en Venta en Tulum – Samsara Unidad 127 | Planta Baja con Alberca Privada, Jardín y Acceso Directo a Amenidades

Ander
Leeftijd van het aanbod: 26dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Avenida Cobá, Tulum
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Riviera Maya Realtor