SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
116 659 €
(2 592 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
45 m²
Avenida Cobá, Tulum

slaapkameratypical
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Estudio en venta en Aldea Zamá, Tulum, Quintana Roo

Desarrollo: Beloft Tulum

Estudio completamente nuevo, con entrega inmediata, 45 días posteriores...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 147dagen
Bijgewerkt: 61dagen

Plaatsen

Avenida Cobá, Tulum
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

eXp Mexico