Lijst met aanbiedingen
27
27
27
310 023 €
(1 558 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
199 m²
Calle 12 Sur, Tulum
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
199 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
DEPARTAMENTO Rooftop Privado AMUEBLADO Y EQUIPADO – Tulum Región 15 Precio: $6,304,000 MXN
RENTA GARANTIZADA POR 2 AÑOS!!
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Terras
Open leefruimte
Gemeubileerd
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
159dagen
Bijgewerkt:
14dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Calle 12 Sur, Tulum
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.