SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
198 504 €
(1 091 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
182 m²
Avenida Cobá, Tulum

slaapkameratypical
vlak182 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Este exclusivo desarrollo en Tulum ofrece una selección de 52 residencias que incluyen estudios, departamentos de 1 y 2 recámaras, y...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveVloerOpen leefruimteBadDouchecabineKeukenapparatuurHaardHouten vloerHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerdCommercieel

Ander
Leeftijd van het aanbod: 162dagen
Bijgewerkt: 150dagen

Plaatsen

Avenida Cobá, Tulum
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co