SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
128 910 €
(2 998 € / m²)
Verkoop
1
1
43 m²
Polar Oriente, Tulum

slaapkamer1
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Abrace la esencia del lujo bohemio de Tulum con este exquisitamente diseñado estudio departamento, que ofrece una prístina oportunidad de inversión ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Houten balkenTerrasNatuurlijk lichtModerne stijlNa de reconstructie

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 207dagen
Bijgewerkt: 169dagen

Plaatsen

Polar Oriente, Tulum
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co