SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
212 303 €
(3 370 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
63 m²
Avenida Kukulkán, Tulum

slaapkameratypical
vlak63 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Le presentamos una oportunidad excepcional de adquirir un departamento de lujo de 2 recámaras y 2 baños en el codiciado corazón de Tulum, el cual ofre...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 202dagen
Bijgewerkt: 164dagen

Plaatsen

Avenida Kukulkán, Tulum
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co