SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
153 981 €
(1 327 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
116 m²
Estrella, Playa del Carmen

slaapkameratypical
vlak116 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Complejo de condominios ubicado dentro del Residencial el Cielo. Perfecto para alquiler a largo plazo en Playa del Carmen, el condominio está ubicado ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Estrella, Playa del Carmen
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

nasplaya