SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
113 458 €
(3 546 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
32 m²
Avenida Constituyentes, Playa del Carmen

slaapkameratypical
vlak32 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Este proyecto exclusivo de 25 Condos. Lujo, Comodidad y Ubicación perfecta en Playa del Carmen.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Avenida Constituyentes, Playa del Carmen
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Myan Realty