SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
3 969 593 €
(9 729 € / m²)
Verkoop
3
2+
408 m²
Municipio de Los Cabos

slaapkamer3
vlak408 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

DCL324-3Departamento exclusivo con vista al océano, en venta, Quivira, Cabo San LucasExclusivo departamento dentro de la comunidad de Quivira en Los C...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 41dagen

Plaatsen

Municipio de Los Cabos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Selvaco Realty