SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 376 563 €
(3 911 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
352 m²
Isla Mujeres

slaapkameratypical
vlak352 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

DISCOVER THE CHARM!.Welcome to El Encanto, where elegance meets comfort in each of its 20 exclusive luxury apartments, fully equipped and furnished. L...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Isla Mujeres
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alfonso Gabriel Reynoso Ortiz