SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
606 907 €
(6 322 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
96 m²
Xola, Cuauhtémoc

slaapkameratypical
vlak96 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vive en un departamento con plusvalía y modernidad. Departamentos que van desde los 91m2 hasta los 148 m2 con y sin terraza. Amenidades como : Área Lo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Xola, Cuauhtémoc
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Magno