SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
254 247 €
(5 085 € / m²)
Verkoop
1
1
50 m²
Avenida México-Tenochtitlan, Cuauhtémoc

slaapkamer1
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BRCM230 SDDepartamento en venta con balcón y vista al monumento a la Revolución Departamento en venta en Ciudad de México con balcón y vista al Monume...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Avenida México-Tenochtitlan, Cuauhtémoc
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Selvaco Realty