SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
293 292 €
(3 450 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
85 m²
Calle Abraham González, Cuauhtémoc

slaapkameratypical
vlak85 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ARCM209-2 Sofia DiattoDepartamento con sistemas lock-off | Vista al jardín | Roof garden y coworking | En venta Departamento en venta, ubicado en zona...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Calle Abraham González, Cuauhtémoc
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Selvaco Realty