SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
3 910 743 €
(4 700 € / m²)
Verkoop
3
2+
832 m²
Paseo de las Bugambilias, Cuajimalpa de Morelos

slaapkamer3
vlak832 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Penthouse for Sale in Lomas de Vista Hermosa 8,956 ft² of Living Space USD $4,073,399 | 3 or 4 Bedrooms | 4 Bathrooms | 8 Parking Spaces

Ander
Leeftijd van het aanbod: 67dagen
Bijgewerkt: 67dagen

Plaatsen

Paseo de las Bugambilias, Cuajimalpa de Morelos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Mexico City