SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
322 525 €
(4 814 € / m²)
Verkoop
1
1
67 m²
Boulevard Kukulcán, Benito Juárez

slaapkamer1
vlak67 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Caribbean Dream Beachfront, Investment Opportunity – Brisas Condominiums, Cancun Hotel ZoneDiscover a refined coastal lifestyle in this beautifully re...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteDouchecabineGemeubileerdHoge plafondsNatuurlijk lichtNa de reconstructie

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Boulevard Kukulcán, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hector Gonzalez