SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 166 754 €
(5 095 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
229 m²
Ciclovía Av. Tulum, Benito Juárez

slaapkameratypical
vlak229 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Departamento de lujo en Kabeek, Cancún..Vive la exclusividad del Caribe Mexicano en este espectacular departamento totalmente nuevo, equipado y amuebl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Ciclovía Av. Tulum, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Coldwell Banker Magno