SUPA24
Woonkamer; natuurlijk licht, moderne stijl
Keuken; keukenapparatuur, natuurlijk licht, moderne stijl, gerenoveerd
Woonkamer; uitzicht, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
462 158 €
(2 233 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
207 m²
Avenida Nizuc, Benito Juárez

slaapkameratypical
vlak207 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Este departamento en Vela Towers es una oportunidad única de inversión en una de las mejores zonas de Cancún. Con una ubicación privilegiada, cerca de...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 72dagen

Plaatsen

Avenida Nizuc, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

INTER BROKERS