SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 555 089 €
(7 039 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
363 m²
Privada Isla Hechizada, Benito Juárez

slaapkameratypical
vlak363 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LOCATIONLocated in Costa Mujeres, an elegant destination of tranquility and untouched nature north of Cancún. This strategic location offers luxurious...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteAparte keukenBadKeukenapparatuurSlimme apparatenBeveiligingHouten vloerHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlVloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 89dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Privada Isla Hechizada, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Plalla Real Estate