SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
462 524 €
(3 063 € / m²)
Verkoop
2
2+
151 m²
Avenida Tulum, Benito Juárez

slaapkamer2
vlak151 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

DCA283-4Departamento contemporáneo en venta, Zona Las Americas, Cancún Departamento que ofrece un estilo de vida elevado en una de las zonas más conec...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 107dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

Avenida Tulum, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Selvaco Realty