SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
476 980 €
(4 259 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
112 m²
Avenida Labná, Benito Juárez

slaapkameratypical
vlak112 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

En venta | Puerto Cancún | 2 recámaras | 2 baños | 112 m² | Vida Eco-Inteligente | Renta Permitida desde 3 Meses
Este moderno departamento de 2 recám...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 204dagen
Bijgewerkt: 165dagen

Plaatsen

Avenida Labná, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co